איפה להשיג שירות לקוחות לכל חברה

נניח ואתם חייבים את המספר טלפון של החברה שהרגע רכשתם ממנה מנוי, מוצר או שירות, ואיבדתם את הטלפון והכתובת שלהם או לא שמרתם אותם בטלפון, מה תעשו? הכי פשוט זה להכנס לאתר שירות בקליק ולמצוא אותם לפי סניף ואזור! בזכות האינטרנט ופלאי הרשת, אפשר לגשת לכל מידע חשוב שאתם באמת צריכים ברגע האמת ולחסוך זמן יקר בחיפוש אחר כתובות ומספרי טלפון!

עד כמה שירות בקליק יציל לכם את היום?

שירות בקליק אינו אתר המכיל מאגר ענק של דרכי התקשרות ופרטים חשובים אחרים של חברות, ארגונים, עסקים ומוסדות ברחבי הארץ. הכי טוב זה שיש לכם ברשימת המועדפים שלכם אתר שמכיל את כל "דפי הזהב" של האינטרנט. כל חנות או מוסד ממשלתי שמחזיק מספר טלפון, כתובת פיזית ואף כתובת מייל יהיה מופיע שם. אם נניח אתם צריכים ליצור קשר עם שירות לקוחות פוקס הום, מאיפה תשיגו אותם? יש לא מעט סניפים שלהם ברחבי הארץ ואתם צריכים רק את זה שסמוך למקום מגוריכם. חיפוש בגוגל יכול לבלבל אתכם עם כתובת שאינה תואמת למקום המגורים שלכם או המקום הספציפי אליו אתם מעוניינים לגשת. דרך האתר, יש סיווג של מקומות לפי אזורים.

חיפוש יעיל של נותני שירות

עסקים, חברות וארגונים כמו גם גורמים ממשלתיים פזורים בכל רחבי הארץ ודרכי ההתקשרות איתם לא תמיד נוחים. אם למשל אתם צריכים לפנות אל שירות לקוחות פוקס הום ואין לכם בטלפון את המספר שלהם שמור, אין בעיה. תוכלו להיכנס בקלות ובלי שום בעיה אל האתר שירות בקליק והגעתם למקום!

יש לכם שאלות בנוגע לחברה מסוימת ולא מוצאים פרטים רלוונטיים בשום מקום אחר ובטח לא באתר הבית שלהם? באתר שירות בקליק יש את מה שאתם מחפשים! בכל לינק שיוצג לפניכם יש רשימה של פרטי מידע עדכניים לגבי אותה חברה – האם היא פעילה או לא, ממשלתית או פרטית ובירור ח"פ או מספר חברה.

למה שירות בקליק?

שירות בקליק פועל לטובת כלל הגולשים הישראלים ברשת האינטרנט ומציע להם מאגר אדיר של  מקומות מספקי שירות ומוצרים, הכולל מידע לגבי דרכי התקשרות, מידע ארגוני ועוד שאלות נפוצות. אין לכם עוד מה להתלבט ולהתבלבל – שירות לקוחות פוקס הום, הספרייה העירונית בקרבתכם או כל תחנת דלק יופיעו שם עם פרטים עדכניים. למעשה, האתר מהווה מעין דפי זהב של כלל האתרים נותני השירות והאינפורמציה בישראל לתושב.

אז מה עוד אפשר למצוא באתר הזה? מידע על מפלגות, כולל שנת הקמתן והחזון שלהן. תחנות דלק והמיקום הקרוב ביותר שלהם למקומות יישוב. ספריות עירוניות, סניפי בנק, בתי מרקחת וקופות חולים, גני ילדים ובתי ספר יסודיים ותיכוניים,  רשתות חנויות אופנה, מוסדות אקדמיים, חברות תעופה, חברות אינטרנט וסלולר ועוד.

 

תוכן עניינים

לפרסום כתבה, השאירו פרטים