חותמת גומי אישית רק שלכם

ציוד משרדי יכול להיות מאוד מעיק להשגה. אתם כבעלי עסקים או שותפים במשרד חייבים ציוד מתכלה מעת לעת, ולא תמיד אתם מוצאים את הספק הראוי שיספק עבורכם את הציוד שאתם צריכים. נגמרו הדאגות, החיפושים שלכם הסתיימו – הכירו את האתר עדן חותמות, חנות אינטרנטית מהשורה הראשונה שמציעה לכם מגוון פריטים וציוד משרדי מקורי ואיכותי במיוחד!

דחוף לכם להשיג חותמת גומי אישית? זקוקים לסט עטים עם חריטה ללקוחות העסקיים שלכם? האתר עדן חותמות זה המקום להשיג את כל זה!

 

חותמת אישית משלכם

בעלי תפקידים כמו פקידי ממשלה, עובדים סוציאליים, רופאים וכדומה צריכים לפחות פעם או יותר ביותר לאשר מסמכים וטפסים שבאים תחת ידם. אישור על טופס נעשה בהמצאות חתימה ו/או חותמת גומי מדיו שחור, כחול או אדום. לבחירתכם, באתר עדן חותמות יש מגוון עשיר ואיכותי של חותמות מכל הסוגים – חותמת גומי אישית, חותמת עגולה מעץ, חותמת פלסטיק קשיח מרובעת ועוד.

המוצרים שיוצאים תחת עדן חותמות הינם מקוריים ואיכותיים. לכל בקשה ופניה, צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות מעולה ויחס אישי ומצוין.

 

מה יהיה רשום על החותמת?

החותמת שלכם צריכה להכיל את השם שלכם, תפקיד ואם קיים אז גם תואר כמו ד"ר, עו"ס או עו"ד לדוגמה. בעלי תפקידים שונים צריכים להראות את התפקיד שלהם כאשר הם חותמים על נייר על מנת לאשר שמדובר בנותן הסכמה מדעת שתקפה על פי חוק. כאשר אתם מזמינים חותמת גומי אישית, וודאו כי השם שלכם רשום בצורה מלאה, מדויקת ונכונה על מנת שלא תצא תקלה תחת ידכם.

 

ציוד שימושי לכל מקום

באתר אפשר למצוא גם מוצרים ופריטים נוספים לבית ולמשרד. לדוגמה, אפשר להשיג תגיות שם לאנשים, מבקרים ואף בעלי חיים. תגית שם היא פיסת מלבן קטנה מפלסטיק קשיח או מתכת קטנה, הנושאת את שמו של האדם או בעל החיים אליו מחברים אותה ומשמשת בתור אמצעי זיהוי ישיר ומיידי.

נהוג להצמיד לקולר של בעל החיים שלכם, נניח חתול או כלב, תגית שם שתייחד אותו ותזהה אותו למקרה שילך לאיבוד. לצערנו, לא מעט בעלי חיים הולכים לאיבוד ובזכות אנשים ישרים והגונים שמזהים על פי השם עם מספר הטלפון להתקשרות, הם יכולים לחזור לביתם בריאים ושלמים. חשוב שהתגית שם תהיה איכותית, מקורית, חזקה ולא נפרדת בקלות, ואת זה אפשר להשיג רק מאתר החנות.

 

שלטים מיוחדים לכל מקום

עוד מבין מגוון המוצרים האיכותיים ניתן לרכוש בהזמנה אישית שלטים לבית ולמשרד. נמאס לכם מהשלט הקודם של הכניסה לבית? שוקלים להחליף שלט למשהו יותר יצירתי ומקורי? אפשר להזמין כאן על פי העדפות ודרישות שלכם. אפשר לעצב כראות עיניכם את הכתב, את המסגרת, הסגנון ועיטורים נוספים שיעידו בפני כל מי נמצא בבית. הזמינו עכשיו!

 

תוכן עניינים

לפרסום כתבה, השאירו פרטים