כל מה שרציתם לדעת על פינוי דירות

תוכן עניינים

 

יש לא מעט תשובות לשאלה למה יש צורך בתהליך פינוי דירות, אבל חשוב לדעת שלא כל אחד יכול לבצע. לפעמים אנשים נקלעים למצב בו עליהם לבצע פינוי דירה, בין אם זה למטרות אסטטיות או הגייניות ובין אם זה למטרות ירושה. אז איך בוחרים חברת פינוי דירות ולמה בכלל לפנות דירה?.

מה הן הסיבות לפינוי דירות?

  1. שיפוץ והחלפת רהיטים.
  2. דירה שקיבלנו בירושה- מומלץ להזמין חברת פנוי דירות כיון שהם יכולים לעזור בסדר והארגון של כל החפצים של המנוח ממנו ירשו את הדירה. לא פעם מדובר בתהליך לא נעים מבחינה רגשית ולכן אנשים רבים שמקבלים דירה בירושה רוצים להזמין חברה מקצועית שתבצע עבורם את השירות וככה הם לא צריכים להתעסק עם כל התהליך הלא כל כך נעים הזה.
  3. אגרנות כפייתית- בין האתגרים הגדולים של מפני הדירות, מהסיבה הפשוטה שאגרן כפייתי עלול להיות אדם ששמר במרוצות השנים לא מעט מוצרי חשמל, ניירות או גרוטאות. בסוף התהליך האגרן יקבל דירה נקייה מסודרת ונעימה, דבר שיכול להקל על הבעיה.
  4. לכלוך- לעיתים הדרך היחידה להתמודד עם לכלוך מצטבר הוא ניקיון יסודי, מהיר ויעיל, לכן עדיף שגם יהיה מקצועי.
  5. מכת מזיקים- על מנת לבצע הדברה מקיפה וקפדנית על דיריי הבית לעזוב ולפנות כמה שיותר למען הגדלת השטח הפנוי שיהיה למדבירים ומציאת חורים שאולי מתוכם מגיעים המזיקים. לפעמים הדירה כל כך מלאה בדברים ככה שאי אפשר לבצע הדברה ולכן זה נדרש.

איך בוחרים את החברה הנכונה לנו ביותר?

אנשים נוטים לחשוב שהזמנת מובילים שעוזרים עם מעבר דירות הוא הפתרון היעיל ביותר, אך גם חשוב להתייעץ על זה, כי מובילי דירות יפנו את הריהוט, לא את הזבל שנצבר. במקרה כמו של החלפת כלל הרהיטים בבית מובילים יכול להיות פתרון מצוין, אבל במקרה של פינוי בגלל אגרנות או ירושה צריך להזמין חברה שמתמחה בפינוי דירות, גם למיון וסדר הדברים, למכירתם, לתרומתם לזריקתם או לשמירתם.
דברים שכדאי לברר על החברה:

  • המפנה צריך לוודא כי החברה מפנה את הפסולת מהדירה באופן חוקי בתיאום מול הגורמים הרלוונטיים.
  • מקצועיות– חברה מקצועית כמו חברת המומחים פינוי דירות תבדוק לעומק את סיבת הפינוי, את החפצים אותם צריך לפנות, תתן הצעות לפתרונות לאחסון החפצים שרוצים להשאיר או מקומות למסור את החפצים אליהם.
  • ותק הוא לא עניין של מה בכך, ככל שיש יותר ניסיון בפינוי דירות כך הדבר הופך מהיר יותר.

בהיותכם בוחרים חברה מקצועית המתמחה בפינוי דירות, חשוב לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, לוודא שבאמת מדובר בחברה מקצועית שזו המומחיות שלה ותבצע עבורכם את התהליך שלב אחר שלב במסירות, יסודיות ומקצועיות. ניתן לקבל אינדיקציה לגבי מחירון לפינוי דירות בהתאם לגודל הדירה וכמות החפצים שברשותכם!

לפרסום כתבה, השאירו פרטים