איזה בדיקות חברות בדק בית מבצעת?

בדק בית הוא חלק הכרחי בתהליך רכישת הבית. פקחי בית מחפשים דברים כמו נזקי מים, עובש, בעיות מבניות וסכנות בטיחותיות. לאחר מכן הם לוקחים את הממצאים הללו ויוצרים דוח שניתן לקונה ולמוכר לשימוש בעת משא ומתן על העסקה. הדוח גם עוזר לתת לך מושג למה אתה עלול להיכנס לפני שיהיה מאוחר מדי! לבודק בתים יש שנים של ניסיון וידע לגבי חיפוש בעיות בבתים ולכן המומחיות שלו יכולה להיות בעלת ערך בכל הנוגע להערכת נכסים.

יש הרבה תפקידים שפקח בית יכול למלא. חלק מהנפוצים ביותר נמצאים בתחומים הבאים:

– חוקי בנייה

– נופים/נופים קשים

– מערכות בבית לרבות אינסטלציה, חשמל, חימום וקירור, גגות וכו'.

– נושאי קרן

בודקי בתים הינם בעלי מקצוע מוסמכים בתחום בדק בית למגורים. הם בודקים ומעריכים את הפנים והחוץ של הבית ומספקים חוות דעת אובייקטיבית לגבי תקינותו המבנית, בעיות הבטיחות והליקויים שלו. מפקח הבית יכול גם לייעץ ללקוח כיצד לתחזק את הבית, שהוא מידע חיוני לנכסים. ישנם סוגים רבים של בודקי בתים בעלי רמות מומחיות שונות. חלקם מאושרים על ידי ארגונים כמו האיגוד הלאומי של פקחי בית (NAHI), בעוד שלאחרים יש הכשרה או הסמכות מיוחדות דרך חברה עצמאית או סוכנות מדינה. בדיקה היא ההזדמנות שלכם לראות את מצב הבית באופן אישי ולקבל תשובות לשאלותיכם. ניתן להיעזר בבדיקה גם כדי להתכונן לשיפוצים או תיקונים.

חלק מחברות בדק בית יבצעו את הבדיקות הבאות:

 • חיווט חשמלי, כולל שקעים, מתגים וגופי תאורה
 • מערכות חימום
 • מערכות אינסטלציה
 • חלונות ודלתות
 • גגות, מרזבים, שפכים, ארובות
 • קירות ודלתות חיצוניות
 • קירות ודלתות פנים

חשוב לשמור על תקינות הבתים ולדאוג לכל תיקון כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר. כדאי לבדוק היטב את הבית ולוודא שאין בעיות גדולות. כאן מועיל חברת בדק בית. חברת בדק בית קיימת כבר 20 שנה והם מתגאים בשירות הלקוחות שלהם. הם יעבדו איתך כדי לוודא שתהליך בדיקת הבית שלך מהיר וקל. אני חברת בדק בית וברצוננו לומר שאנו עוסקים כבר 20 שנה ואנו מתגאים בשירות הלקוחות שלנו. אנו נעבוד איתך על מנת לוודא שתהליך בדק הבית שלך יהיה מהיר ככל האפשר או מפורט ככל הנדרש.

כאשר אנו מנסים לרכוש בית, עלינו לוודא שהנכס במצב תקין ועומד בקריטריונים למה שאנו רוצים. אנו עשויים לעבור דרך חברת בדק בית מומלצת ואמינה , כמו חברת בדק בית, על מנת לוודא שהנכס עומד בסטנדרט ועונה על הצרכים שלנו. נצטרך לפנות לבודק מחברת בדק בית ולשאול אותם אם הם יכולים לעשות בדיקה של הנכס ואז לתת לנו דוח לאחר מכן. ייתכן שנצטרך לשלם עבור שירות זה, או שהוא כלול בעלות הרכישה שלנו. המפקח יבדוק את כל ההיבטים של הנכס כולל:

 • שלמות מבנית
 • בריאות כללית
 • בטיחות בחשמל
 • התקנות אינסטלציה
 • התקנת מערכת חימום
 • מערכת אוורור

בדק בית הוא שירות המעניק ניתוח מעמיק של מצב הבית. בדק בית יתמקד בדרך כלל בהיבטים הפיזיים של הנכס כגון קירוי, אינסטלציה, מערכות חשמל ותשתית. המפקח גם יערוך סקירה כדי לוודא שכל ההיבטים של הנכס עומדים בקודי הבנייה והבטיחות החלים והתקנות. המטרה של בדק בית היא לזהות בעיות או ליקויים פוטנציאליים שעשויים להתקיים בעתיד לפני שהם הופכים לבעיה עבור בעל הבית. זה כולל זיהוי סכנות בטיחותיות וצרכי תחזוקה הולכים וגדלים שעשויים להיות יקרים לתיקון או שעלולים לגרום לנזק רב אם לא יטופלו באופן מיידי.

תחזוקה היא תהליך מתמשך שבעלי בתים צריכים לעשות על בסיס קבוע, זה כולל הכל מבדיקת הצבע על הקירות ועד לתיקון כל ברזים דולפים. אחד הדברים הכי חשובים שאנשים שוכחים מהם הוא הגג, שאולי נראה קשה לתחזוקה אבל זה בעצם משהו שאפשר לעשות בקלות. הדבר הראשון שבעלי בתים צריכים לעשות הוא לבדוק נזילות, שלעתים קרובות הן הגורם לרוב נזקי הגג. כדי לבדוק אם יש נזילות, אתה יכול לשים קצת מים על הגג ולראות אם הוא מתאגרף במקום כלשהו. אם יש אזורים שבהם הוא מתנקז אז אולי יש דליפה איפשהו ליד הנקודות האלה.

תוכן עניינים

לפרסום כתבה, השאירו פרטים